Dermapen | Salon Eren Yılmaz
Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Dermapen

Dermapen tedavisi günümüzün en önemli cilt problemlerinden olan sivilce izleri, gözenekler, cilt yenileme, güneş lekeleri, cilt sıkılaştırma, ince çizgilerin giderilmesi ve çatlak tedavilerinde kullanılır. Yüz, saç, el be boyun bölgesinde vücutta doku kaybı olan bölgelerde kollajen dokunun arttırılarak cildin yeniden yapılanması için kullanılır. Bu uygulama ile ciltte hasara uğramış dokular yeniden aktive olur ve hızla onarılır. İşlem yapılan yere saf hyaluronik asit uygulanır ve cilde birden fazla mikro kanal açılır. Yaklaşık bir saat sürmektedir. Uygulanan bölgede doku kaybı onarılır ve yeni doku oluşumu sağlanır. Kolajen üretimi sayesinde hasara uğramış dokular yeniden yapılanır ve sıkılaşır. Cilt yapısına ve problemine bağlı olarak 2 – 6 seans arasında uygulanabilmektedir.

 

Dermapen tedavisi günümüzün en önemli cilt problemlerinden olan sivilce izleri, gözenekler, cilt yenileme, cilt sıkılaştırma, ince çizgilerin giderilmesi ve çatlak tedavilerinde kullanılır.
Yüz, saç el ve boyun bölgesinde vücutta doku kaybı olan bölgelerde kollajen dokunun artırılarak cildin yeniden yapılanması için kullanılır. Bu uygulamada ciltte hasara uğramış dokular yeniden aktive olur ve hızla onarılır. İşlem yapılacak yere saf hyaluronik asit uygulanır. Cilde birden fazla mikro kanal açılır. Bu uygulama yaklaşık 1 saatte tamamlanır. Uygulanan bölgede doku kaybı onarılır ve yeni doku oluşumu sağlanır. Kollajen üretimi sayesinde hasara uğramış dokular yeniden yapılanır ve sıkılaşır. Cilt yapısına ve problemine bağlı olarak 2-6 seans arası yapılmaktadır.

Prettier

 Adres : Cevizli Mahallesi Bagdat Caddesi No: 534-536/A Maltepe / İSTANBUL

 Email : info@salonerenyilmaz.com

 Telefon : 0( 216) 305 43 30

©2018 Salon Eren Yılmaz