Maltepe Soğuk Lipoliz | Soğuk Lipoliz Fiyatları | 2019 | Salon Eren Yılmaz
Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama

Diyet ve spor yapmaya rağmen bazı bölgelerdeki yağlardan kurtulmak kolay olmaz. Bu durum kadın erkek fark etmeden herkes için istenmeyen bir durumdur. Soğuk lipoliz yöntemi bu alanda gelinmiş en son teknolojilerden biridir. Bölgesel olarak cilt soğutma yöntemi olan soğuk lipoliz, yağ hücrelerini dondurur ve onların işlevlerini kaybetmelerine neden olur. Bu sayede donan yağ hücreleri vücuttan atılmaya başlar.  Bu yöntem sayesinde herhangi bir cerrahi işleme gerek kalmadan, acı ya da ağrı çekmeden bölgesel olarak incelmek mümkündür.

Kimler Soğuk Lipoliz Tercih Edebilirler?

Soğuk lipoliz yöntemi kadın erkek fark etmeden herkese uygulanabilen bir yöntemdir. Genel olarak aşağıdaki durumlarda tercih edilir:

  • Vücutta bir türlü eritilemeyen bölgeler (karın, basen, sırt, kol, yan simitler, göğüs altı kıvrımları, sırt bölgesinde sutyen altları) varsa,
  • Vücuttaki bölgesel yağlardan kurtulmak isteniyor ancak bu işlem için doğal yollar tercih ediliyorsa,
  • Cerrahi bir işlem düşünülmüyorsa,
  • İlaç veya herhangi bir kimyasal alımı düşünülmüyorsa,
  • Uygulama için ayrılacak zamanın kısa olması isteniyorsa soğuk lipoliz yöntemi tercih edilebilir.

Soğuk lipoliz yöntemi doğumdan üç ay sonrasında rahatlıkla kullanılabilen bir yöntemdir. Günlük yaşantıda herhangi bir sorun yaşamadan, acı duymadan, fiziksel görünümde herhangi bir bozulma meydana gelmeden bölgesel olarak incelme elde edilebilir.

Soğuk Lipoliz Nasıl Etki Eder?

Soğuk lipoliz için öncelikle incelme istenen bölgeler belirlenmelidir. Bölgelerle ilgili olarak kişinin ve uzman doktorun birlikte hareket etmesi gerekir. İncelme istenen bölgeye ıslak mendile benzeyen bir koruyucu konulur ve bu sayede cildin korunması sağlanır. Soğuk lipoliz için kullanılan cihaz yağ hücrelerinin emilmesini sağlar. Yağ hücreleri bu sayede normal vücut sıcaklığından ayrılmış yani dondurulmuş olurlar. Bir süre sonra yağ hücreleri işlevlerini kaybederler ve geri dönüşümsüz şekilde ortadan kalkarlar. Soğuk lipoliz esnasında kişiler uygulama yapılan alana göre oturur pozisyonda ya da yatar pozisyonda olabilirler, herhangi bir şey okuyabilirler veya izleyebilirler.

Soğuk Lipolizden Sonra Olanlar

Soğuk lipoliz işlemi oldukça rahat ve güvenli bir ortamda yapılır. Kişiler uygulama esnasında asla acı duymazlar. İşlemden sonra uygulama yapılmış olan bölgede geçici kaşınma, kızarıklık ve uyuşma olabilir. İşlemden sonraki 10 ya da 15 günde yağ parçalanmaları başlar ve ortalama üç ay gibi bir süre sonunda %40’ a varan incelme meydana gelir. Soğuk lipoliz yöntemi tek seans uygulanan bir yöntemdir. Çok nadir olarak aynı bölgeye ikinci işlem uygulanabilir. İkinci uygulama için 45 gün geçmesi gerekir. Yöntemin uygulanma süresi ortalama bir saattir ve aynı gün içinde birden fazla bölgeye soğuk lipoliz yapılabilir.

Soğuk Lipoliz Yönteminin Avantajları Nedir?

Soğuk lipoliz yöntemi her yaşta kadın ve erkek için uygun olan bir yöntemdir. Uygulama sırasında herhangi bir ağrı veya acı hissedilmez. Uygulama yapılan bölgede incelme elde edilir ve vücut hatları daha iyi olarak şekillenir. Yöntemin selülit gideren etkisi vardır. Tek seans sonunda yüzde kırka varan incelme başarısı elde edilebilir.

Soğuk Lipoliz İçin Uygun Olmayan Kişiler

Soğuk lipoliz yöntemi güvenli ve rahat bir yöntemdir. Bu yöntemden kadın erkek fark etmeden herkes yararlanabilir. Yalnızca kanser hastaları, hamileler, uygulama yapılacak bölgede aktif olarak yarası olanlar, sinir sistemi bozuklukları ve kan dolaşımı rahatsızlıkları olanlar bu yöntemden faydalanamazlar. Soğuk lipoliz yöntemi bu durumlara sahip olmayan kişilerde kullanılabilen bir yöntemdir ve yan etkisi neredeyse görülmez. İşlem sonrasında yalnızca uygulama yapılan alanda geçici olarak kızarıklık, uyuşma ve kaşıntı olabilir. Kısa sürede bu durumlar ortadan kalkar ve kişiler günlük yaşamlarında herhangi bir etki yaşamadan istedikleri sonuca rahatlıkla ulaşabilirler.

Prettier

 Adres : Cevizli Mahallesi Bagdat Caddesi No: 534-536/A Maltepe / İSTANBUL

 Email : info@salonerenyilmaz.com

 Telefon : 0( 216) 305 43 30

©2018 Salon Eren Yılmaz