Maltepe Microplus | Bölgesel Zayıflama Fiyatları | 2019 | Salon Eren Yılmaz
Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Microplus

Microplus

Microplus özel geliştirilmiş bir elektro terapi cihazıdır. Cihazla kaslar uyarılır ve her kasın tek tek spor yapması sağlanmaktadır. Bu çalışma sonrasında hücrelerin metabolizmasında artış sağlanır. Kan dolaşımındaki bu hareketlilikte doğal olarak belirgin bir sıkılaşma ve gerilmeye neden olarak var olan sarkmaları ve gevşemeleri ortadan kaldırmaktadır. Microplus cihazıyla uyarılan bölgelerde kaslar gerginlik kazanır. Ve gerginlik sağlanan ciltte canlanmalar başlar. Ve böylelikle de kırışıklıklar kaybolur. Düzenli yapıldığı takdirde cilt 8-10 yaş önceki sıkılaşmaya ulaşarak farklılık yaratılır.

Micro Plus Ne Kadar Kalıcıdır

Micro Plus 12 seanslık bir uygulama sonrasında ayda bir uygulamanın yeterli olacağı bir uygulamadır. Böylelikle taze ve sıkı bir cilt 5 yıl süreyle hâkim olacaktır. Bu cihaz zayıflama ve toparlama açısından kasları harekete geçiren bir cihaz olduğundan sonuç ta kuşkusuz sıkılaştırma olmaktadır. Özellikle kollarda, karında, basende ve bacaklarda çok iyi sonuçlar alınır.

Micro Plus ağrısız bir yöntemdir. Sıkılaşma ve inceltme etkisi yanı sıra gençleştirmeyi destekleyici özelliktedir. Etkiler ilk seans sonunda hissedilmeye başlanır. Ancak belirgin sonuç için 12 seans tavsiye edilir. Yüz bölgesine uygulamalarda dirileşme açıkça hissedilir. Aynı etkiler kollarda, karında ve bacaklarda da rahatlıkla hissedilir. Uygulamada acı ya da ağrı yoktur, hissedilen tek şey sinek ısırığı gibi bir histir. Bu sızlamalar birkaç seans sonrasında da azalır. Bu sistem özellikle vücudunda sarkma olan ya da bölgesel yağlanma problemi çekenler için idealdir.

Micro Plus Hangi Durumlarda Kullanılır

Micro plus selülit tedavisinde, zayıflamada, bölgesel şekillendirmede, sarkmaya bağlı tedavilerde, yüzde cilt elastikiyetinin sağlanmasında, bacaklarda ödem hali yaşandığında kullanılabilir.

  • Micro Plus yöntemi ciltte elastikiyet sağlar
  • Micro Plus yöntemi bölgesel zayıflamada etkilidir.
  • Micro Plus yöntemi sarkmalara karşı etkilidir.
  • Micro Plus yöntemi özellikle kollarda ve karında çok iyi sonuçlar verir.

Micro Plus cihazı ile vücutta biriken ödemin atılmasında ve sıvı akışının normal hale gelmesinde etki sağlanır. Böylelikle vücuttaki toksinler temizlenir. Ve cildin eski haline dönüşü gözle görülür hale gelir. Ciddi bir sorun olan selülit sorununda da yardımcıdır. Uyarıcı akımı sayesinde deri pürüzsüzleşir, kaslar sıkılaşır, metabolizma canlanır. Vücutta toplanmış su da atılır. Konu zayıflama olduğunda da kasların uyarılması sayesinde kan dolaşımı artar ve yağlar kullanılarak eritilme sağlanır. Bu sistemle popo kaldırma uygulaması elektrik akımı verilerek kaslar uyarılıp gerçekleştirilebilir. Bunlar yapılırken dolaşım sistemi de bir yandan uyarıldığından tüm bu etkiler doğrultusunda deride canlanma, dirileşme, toparlanma ve sıkılaşma belirir.

Micro Plus İle Bacak İçi Sıkılaştırma

Bacak içi uygulamaları kas uyarılmasına eşdeğerdir. Verilen kasılmalarla vücut kendini toparlamaya başlar. Böylelikle kaslar enerji depolamaya başlar. Bu kullanımla birlikte yağ dokuları da azalmış olur. Bacak içlerindeki ve bacaklardaki yağlı ve selülitli görüntü de böylelikle düzelmeye başlar. Bu da kişinin 1 ila 3 beden daralması demektir. Bu daralmayla birlikte dirileşme, gençleşme etkileri gözle görülür hale gelir.

Hücre İyileştirme Tedavisi

Micro Plus sayesinde hücre içerisinde iyileşmeler ve aktifleşmeler sağlanır. Selülit görüntüsü olarak nitelendirilen portakal kabuğu görüntüsünden kurtulunur.  Selülitli doku yeniden normal cilt dokusuna kavuşur ve cilt sıkışır. Kan dolaşımı ile birlikte de metabolizma hızlanır, cilt yapısı yenilenir. Bütün bunlar dâhilinde Micro Plus uygulaması ameliyatsız germe uygulaması olarak son dönemlerdeki en başarılı tedavi yöntemidir. Uygulama tedavilerde ve estetik amaçlarda kullanılır. Bölgesel incelme ve sıkılaşma denildiğinde Micro Plus öncelikli olarak tanımlanan bir tedavidir. Seanslar tamamen kişiye özel şekilde düzenlenerek; ihtiyaca uygun olarak değişkenlik gösterir. Günümüz yaşam koşullarında var olan bedensel yaşlanmalara teknolojik açıdan en iyi cevap verme yöntemidir.

Prettier

 Adres : Cevizli Mahallesi Bagdat Caddesi No: 534-536/A Maltepe / İSTANBUL

 Email : info@salonerenyilmaz.com

 Telefon : 0( 216) 305 43 30

©2018 Salon Eren Yılmaz