Maltepe İpek Kirpik | İpek Kirpik Fiyatları | 2019 | Salon Eren Yılmaz
Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

İpek Kirpik

İpek Kirpik

Kadınlar çeşitli zamanlarda kendilerine her zaman bakım yapmayı çok seviyorlar. Her zaman her koşulda güzel görünmeyi çok seviyorlar. Birbirinden güzel makyaj ürünleri ile güzelliklerine güzellik atmayı deniyorlar. Kadınların en önemli gösterdiği kirpik güzelliğidir. Kirpiklerin her zaman dolgun ve uzun olmasını isterler. Bu yüzden kirpikleri için birçok bakım yapar ve doğru rimeli kullanmaya özen gösterirler. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte kirpiklere uygulanan birçok teknik ile kirpikleri daha dolgun ve daha gür göstermenin birçok yolu bulunmuştur. Hacimli maskaralar ile bu tarz dolgunluğu sağlamak mümkündür. Fakat kalıcı olması imkânsızdır.

Kirpik Uygulamaları

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte son zamanlarda en moda olan ipek kirpik uygulamaları oluyor. Son trendler arasında yerini alan bu kirpik uygulaması tüm kadın ve genç kızlar tarafından tercih ediliyor. İpek kirpik uygulaması son derece doğal bir görünüm isteyen fakat Kirpiklerin uzun olmasının amaçlayan kadınlar için idealdir. Kadınlar bu uygulama ile gözlerinde daha etkileyici bir bakış yakalarlar. İpek kirpik uygulamaları sonrasında insanlar günlük hayatına kaldığı yerden devam edebilirler. Kirpiklerinin kalıcı bir şekilde uzun ve dolgun olmasını isteyen kişilerin tercih edeceği bu yöntem son derece idealdir. İpek Kirpik avantajları;

  • Her zaman bakımlı kirpikler
  • Kalıcı uzun ve dolgunluk
  • Her zaman etkileyici bakışlar
  • Makyajsız kullanım

İpek Kirpik Uygulaması Nasıl Yapılır

Son zamanların en popüler olan ipek kirpik uygulaması son derece kolay bir uygulamadır. İpek kirpik uygulaması yaptırmak isteyen herkes rahat bir şekilde yaptırabilir. İpekten üretilmiş olan kirpikler daha sağlıklı ve daha güzel bir kirpik görünümündedir. Bu yüzden ipek kirpik sentetik kirpiklerden daha doğal bir görünüm sağlayacaktır. İpek kirpik uygulaması bir iki saat süren basit bir uygulamadır. Kirpik diplerinize tek tek uygulanan kalıcı bir kirpiktir. Özel yapıştırıcısı sayesinde insan sağlığına zarar vermez. 90 gün gibi uzun bir süre rimel kullanmadan dolgun ve sağlıklı görünümlü bir kitleye sahip olabilirsiniz. İpek kirpik uygulaması herkesle uygulanabilir. Rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

İpek Kirpik kullanımı

Gözlerinize herhangi bir zarar vermez. Yanan kirpikler belirli zamandan sonra tek tek dökülmeye başlamaktadır. Daha uzun kullanım sağlamak istiyorsanız sık sık bakımlarını yaptırmalısınız. Uygulama esnasında kullanılan Yapıştırıcılar insan sağlığına zarar vermeyen yapıştırıcılardır. Kirpik uygulaması kesinlikle uzman ve profesyonel eğitim alma kişiler tarafından yapılması gerekiyor. Aksi takdirde gözlerinizde herhangi bir komplikasyon gelişebilir. İpek kirpik yaptıracak olan kişinin, eğer alerjisi var ise bir gözüne birkaç adet ipek kirpik takılarak alerjisinin olup olmadığı tespit edilebilir. İpek kirpikleri her mevsim yaptırabilirsiniz. İyidir bakım yaparsanız uzun zaman kullanabilirsiniz. İpek Kirpiklerin daha uzun süre kalmasını istiyorsanız hijyen kurallarına uyarak bakım yapmamız gerekiyor. İpek kirpik yaptırmış olduğunuz kirpiklerinizi sık sık oluşturmaktan kaçınmalısınız. Ellerinizde çok fazla temas ettiğiniz kirpikleriniz dökülebilir. Bu yüzden daha dikkatli ve özenli bir bakım yapmalısınız. Kesinlikle yağlı makyaj temizleyiciler den vazgeçmelisiniz. Kaygan bir yapıda olduğu için yapıştırıcının özelliğini kaybetmesi sebebiyet verebilir. Bu yüzden ipek kirpik uygulaması mı yapan uzmanın önermiş olduğu ürünleri kullanmanızda fayda vardır. İpek kirpikler ile her zaman etkileyici ve gösterişli bir göze sahip olabilirsiniz. Bu uygulama sonrasında banyo yapabilir, duş alabilir, havuza veya denize girebilirsiniz. Uzun süre makyaj yapmadan kirpiğiniz dolgun ve gür olacaktır.

İpek Kirpik Uygulama Fiyatları

İpek kirpik uygulama fiyatları kişinin fiziksel özelliği ile alakalı olarak değişmektedir. Seçmiş olduğunuz kirpiğin yoğunluğuna göre fiyatlar farklılık gösterir. Ayrıca seans ve bakım ile ilgili olarak fiyatlar değişir. İpek kirpik fiyatları hakkında kesin bir bilgi vermek doğru değildir. Seçmiş olduğunuz klinik ve kliniğin sunmuş olduğu ipek kirpik özellikleri fiyatlarda farklılık yaratmaktadır.

Prettier

 Adres : Cevizli Mahallesi Bagdat Caddesi No: 534-536/A Maltepe / İSTANBUL

 Email : info@salonerenyilmaz.com

 Telefon : 0( 216) 305 43 30

©2018 Salon Eren Yılmaz