Maltepe Bölgesel Zayıflama | Salon Eren Yılmaz
Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Ultraton İle Bölgesel Zayıflama ve Sıkılaştırma

Madonna’nın zayıflama ve incelme aleti olarak bilinen Ultratone en son teknoloji ıncelme ve şekillenme teknolojisini bünyesinde toplamış olan mucizevi bir alettir. Size vücut şekillendirmede 2 milyonun üzerinde program seçeneği sunan Ultratone Futura Pro teknolojisi kas stimulasyonu, ultrason ve mikro akımları bir araya getirerek yağ depolarının parçalanmasına, kasların sıkılaşıp şekillenmesine, selülitlerin parçalanmasına ve cildin sıkılaşıp canlanmasını sağlar.

Ultratone‘nun en büyük özelliği birçok cihazın ayrı ayrı gerçekleştirdiği uygulamaları bir araya getirmesidir. Belirli kasları ve dokuları hedeflemek için otomatik olarak değişen sıklıklar, uyarım modelleri, vuruş genişliği, dalga boyları ve akım artış süresinin oluşturduğu physiosequential (fiziksel devinim) adı verilen eşsiz bir konsept kullanan Ultratone ultrason, radyo frekans, lenf drenaj, mekanik masaj, vücut analizi uygulamalarını yapabildiği gibi yağ kırma, toparlama gibi işlemler için de yararlı olmaktadır.

Hareket ederken veya spor yaparken harcadığınız kaloriden fazlasını harcayarak; aynı zamanda hiç yorulmadan ve kaslarınızı incitme riskine girmeden gerçekleştirilen işlemler sayesinde, kas lifleri özellik değiştirir, daha etkili ve elastik olurlar, dolaşım düzelir ve daha fazla kalori tüketilir. Bu sayede santim kaybı ve kademeli olarak kilo kaybı gerçekleşir.

Ultratone incelme, kas gelişimi, selülit tedavisi, yüz gerdirme, göğüs kaldırma, sıkılaşma, doğum sonrası sarkmalar, detoks amaçlı uygulamalarda da yüksek başarı gösteriyor.

Prettier

 Adres : Cevizli Mahallesi Bagdat Caddesi No: 534-536/A Maltepe / İSTANBUL

 Email : info@salonerenyilmaz.com

 Telefon : 0( 216) 305 43 30

©2018 Salon Eren Yılmaz