Led Maske | Salon Eren Yılmaz
Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Led Maske

Uygulama akne tedavisinde, ödem azaltmada, plastik ameliyatlar sonrasında, kimyasal peeling sonrasında, güneş ve yaşlanmaya bağlı lekelerde, doku yenilenmesinde, cilt bakımında, cilt lekelerinde dahi etkili sonuçlar vermektedir.

Belirli dalga boylarında farklı renk olan ışınların cilde yansıtılmasıyla uygulanır. Fibroblastlar aktivasyon haline geçer. Elastin ve kolajen lifleri gelişmeye başlar. Cildin rengini açmaya yardımcı olur. Porları (gözenekleri) daraltır daha sıkı ve düzgün bir cilt kazandırır. Detoksifikasyonu hızlandırır. Ciltteki toksin maddelerin ciltten uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Sıkılaşma ve germe etkisi yaratır. Nemin ciltte kalması için oksijen alış verişini hızlandırır. Efeldilis (çil) görünümünü azaltır. Couperose ( kılcal damar çatlaması) gibi rahatsızlıkların iyileştirmede destek olur. Enerji 5 kademedir. Genellikle üçüncü kademe ile kullanılmaya başlanmaktadır.

Mikro dolaşımı uyardığı için fibroblastların kolajen ve elastin yapısını hızlandırır. Etkileri uygulama sonrasında 7 ila 21 günlük dönemlerde görülür. 1-2 aylık kullanımı sonrasında cildinizin dolgunlaştığını görebilirsiniz. Yoğun bir anti-aging etkisi vardır. Kırışıklıklar azalır sarkan yüz hatları toparlanır ve dolgunlaşır.
Kırmızı ışık solgun matlaşmış cildi aydınlatır. Anti aging etkisi yaratır. Genişlemiş gözenekleri daraltır.

Mavi ışık bakterileri yok eder. Akneleri minimum seviyelere indirir. Sivilcelere hızlı bir şekilde müdahale eder.
Mor ışık cilt hücrelerine enerji verir. Cilt hastalıklarını tedavi eder. Bağışıklık sistemi fonksiyonlarını arttırır.
Yeşil ışık denge ve güvenlik amaçlı lenf ve ödem taraması yapar.

Prettier

 Adres : Cevizli Mahallesi Bagdat Caddesi No: 534-536/A Maltepe / İSTANBUL

 Email : info@salonerenyilmaz.com

 Telefon : 0( 216) 305 43 30

©2018 Salon Eren Yılmaz