Saloon
Cevizli Mahallesi, Bagdat Caddesi No: 534-536/A Maltepe / İSTANBUL
randevu@salonerenyilmaz.com
0 (216) 305 43 30
0 (537) 594 21 55
  • Hafta içi

    10:00 - 20:00

  • Cumartesi

    10:00 - 20:00

  • Pazar

    Kapalı

Make it

G5 Masajı

G5 masajı ritmik bir masaj aleti olup özel bir cihazla birlikte titreşim yoluyla sıkılaştırma ve selülit giderme etkisiyle yapılan bir uygulamadır. Özellikle bu cihaz selülit tedavisinde ve bölgesel zayıflamada sıkça tercih edilmektedir. G5 Masajı aynı zamanda kaslarda biriken ödemin atılmasında ve spazm yaşayan kişilerin tedavilerinde de etkilidir. Selülit bilindiği üzere vücut içerisinde bulunan ve suyun damar dışına taşıp deri ve yağ dokusu arasında birikmesi demektir. Selülit oluşumu, dolaşım bozuklukları, aşırı kahve ve çikolata tüketimi, gebelik, hareketsizlik temel nedenleridir.

G5 Masajı Tedavisi

G5 masajı vücudun her bölgesine rahatlıkla uygulanabilir. En çok bacaklarda popoda ve kalçada bölgesinde tercih edilir. Tamamen kişiye özel bir tedavi programı vardır. Ve yaklaşık 10 ila 15 seans arası kişinin ihtiyacına göre belirlenir. Her seans 20 dk. kadar sürer. İstenilen bölgeye titreşim verilerek yağların hızlı bir şekilde yakılması amaçlanır. Bu yağ atımı sırasında da selülitler de ortadan kalkar. Bu masaj sayesinde aynı zamanda vücuttaki toksinler de atılmış olur.

G5 masajı faydalarına gelince başta selülit sorununun giderilmesi hedeftir. Kan dolaşımını hızlandırır, kasları güçlendirir. Kronik kas ağrıları varsa bunları giderir. Cildin sıkılaşmasını sağlar. Metabolizma hızlanır, kronik bir yorgunluk varsa giderilir. Yağ yakılmasını hızlandırır. Bölgesel zayıflama sağlar. G5 Masajı ile vücuda yoğun titreşimler verilir, fazla yağ ve ödem atımı sağlanır. Genellikle bu uygulama bölgesel zayıflamada öncüdür. Ek olarak cilt üzerinde var olan kırışıklıkları da azaltarak özellikle kalça ve karın bölgelerindeki selülitlerde yardımcı bir tekniktir. Bu uygulama sayesinde kişide aynı zamanda vücudun enerjisi yerine gelir, kan dolaşımı hızlanır. Yani aynı zamanda sağlık açısından da yararları söz konusudur.

G5 Masajı Nasıl Uygulanır?

G5 Masajında özel bir krem kullanılır. Bu krem vücuttaki yağın atılmasında hızlandırıcı etki gösterir. Bu krem haricinde farklı yağlar da kullanılarak oran arttırılır. Seans boyunca çalışılan bölgede gerginleşme sağlanır. Ve ilk seans itibari ile 2-7 cm arası incelmeler görülür.

G5 Masajının cerrahi operasyon geçirmiş kişilere, hamilelere, yeni doğum yapmış kişilere , diyabetli hastalara, epilepsi hastalarına, regl döneminde olanlara ve 18 yaş altına uygulanması önerilmez. Bu masaj konusunda uzman kişilerce vücutta yağın en çok biriktiği kalça, bacak, popo bölgelerine uygulanır. Süresi 30 dakikayı geçmemelidir. Uygulamanın belirgin etkileri 5 seans sonrasında gözler görülür durumdadır. Estetik dünyası kuşkusuz sürekli gelişen bir teknolojiye sahiptir. Ve bu her alanda genişlemeye ve sürekli yenilenmeye açık bir haldedir. G5 Masajı vücutta istenilen bölgeye titreşim göndererek yağların hızlı bir şekilde yakılmasının sağlanması demektir. Sağlık açısından herhangi bir zararı olmadığından bu uygulama mucizevi bir yöntem olarak görülmekte ve hızlı bir şekilde yayılarak kullanımı artmaktadır.

G5 Masajı İle Baş Boyun Sırt Tedavisi

G5 Masajı ile baş, boyun ve omuz bölgesindeki sorunlar giderilir. Özellikle sık baş ağrısı yaşayanlarda, uykusuzluk yaşayanlarda, sırt ve boyun ağrıları yaşayanlarda etkilidir. Sırt masajı ile de gerginlik azaltılır, sırt kasları gevşer, ağrı ve tutulmaları engeller. Kamburlaşma sorunu yaşayanlar ve beraberinde kas ağrıları yaşayanlar için de olumlu etkileri vardır. Masaj sayesinde acılar ve ağrılar hafifletilir. Ve sinir sistemi rahatlatılır.

G5 Masajı ile vücutta sıkılaşma sağlamak hedeftir. Cihazın her cilt ile uygun bir başlığı söz konusu olup cihazın kullanımının uzman kişi tarafından uygulanması ise işin en önemli kısmıdır. Masajın katkısı seanslar içerisinde gözle görülür bir hale dönüşür.

Fiyat Almak için Whatsapp Aracılığı ile Bize Mesaj Gönderin!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Messenger

Randevu

WhatsApp

Şimdi Ara