Saloon
Cevizli Mahallesi, Bagdat Caddesi No: 534-536/A Maltepe / İSTANBUL
randevu@salonerenyilmaz.com
0 (216) 305 43 30
0 (537) 594 21 55
  • Hafta içi

    10:00 - 20:00

  • Cumartesi

    10:00 - 20:00

  • Pazar

    Kapalı

Make it

Ultratone İle Bölgesel Zayıflama

Madonna’nın zayıflama ve incelme aleti olarak bilinen Ultratone en son teknoloji ıncelme ve şekillenme teknolojisini bünyesinde toplamış olan mucizevi bir alettir. Size vücut şekillendirmede 2 milyonun üzerinde program seçeneği sunan Ultratone Futura Pro teknolojisi kas stimulasyonu, ultrason ve mikro akımları bir araya getirerek yağ depolarının parçalanmasına, kasların sıkılaşıp şekillenmesine, selülitlerin parçalanmasına ve cildin sıkılaşıp canlanmasını sağlar.

Ultratone‘nun en büyük özelliği birçok cihazın ayrı ayrı gerçekleştirdiği uygulamaları bir araya getirmesidir. Belirli kasları ve dokuları hedeflemek için otomatik olarak değişen sıklıklar, uyarım modelleri, vuruş genişliği, dalga boyları ve akım artış süresinin oluşturduğu physiosequential (fiziksel devinim) adı verilen eşsiz bir konsept kullanan Ultratone ultrason, radyo frekans, lenf drenaj, mekanik masaj, vücut analizi uygulamalarını yapabildiği gibi yağ kırma, toparlama gibi işlemler için de yararlı olmaktadır.

Hareket ederken veya spor yaparken harcadığınız kaloriden fazlasını harcayarak; aynı zamanda hiç yorulmadan ve kaslarınızı incitme riskine girmeden gerçekleştirilen işlemler sayesinde, kas lifleri özellik değiştirir, daha etkili ve elastik olurlar, dolaşım düzelir ve daha fazla kalori tüketilir. Bu sayede santim kaybı ve kademeli olarak kilo kaybı gerçekleşir.

Ultratone incelme, kas gelişimi, selülit tedavisi, yüz gerdirme, göğüs kaldırma, sıkılaşma, doğum sonrası sarkmalar, detoks amaçlı uygulamalarda da yüksek başarı gösteriyor.

Fiyat Almak için Whatsapp Aracılığı ile Bize Mesaj Gönderin!