Saloon
Cevizli Mahallesi, Bagdat Caddesi No: 534-536/A Maltepe / İSTANBUL
randevu@salonerenyilmaz.com
0 (216) 305 43 30
0 (537) 594 21 55
 • Hafta içi

  10:00 - 20:00

 • Cumartesi

  10:00 - 20:00

 • Pazar

  Kapalı

Permanent Makeup

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting/Kirpik Perması

Kadınlar güzel olmak adına birçok bakım ürünü kullanıyor. Her zaman için alımlı ve güzel olmak kadınların bir tutkusudur. Birbirinden güzel bakım ürünlerini kullanıyorlar. Kadınlar göz güzelliğine her daim önem verir. Gözlerin buğulu ve güzel bakması için birçok makyaj ürününü denerler. Rimeller ile dolgun ve güzel bir kirpiğe sahip olmayı denerler. Fakat bu dolgunluk ve uzunluk geçicidir. Kalıcı yöntemlerle uzun ve dolgun kirpiklere sahip olmak artık mümkündür. Güzellik ve alanlarının ve profesyonel cilt bakımı yapanların uyguladığı birçok yöntem bulunmaktadır.

Kalıcı Kirpik Lifting/Kirpik Perması Nedir?

Son zamanlarda kirpik uygulamaları arasında birçok popüler uygulama gelmiştir. Uygulamalar kadınların kirpiklerinin uzun ve dolgun olmasını sağlamaktadır. Kirpik Lifting /kirpik perması bu uygulamalar arasında en sık tercih edilen yöntemdir. Güzelliğine düşkün hanımların tercih etmiş olduğu bu yöntem son zamanlarda çok popüler olmuştur. Bu yöntem sayesinde kişinin kirpiği belirli bir sürede dolgun ve hacimli kalabilir. Bakımlı kadınların başvurmuş olduğu bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde kişiler kirpiklerine yoğun bir dalga verebilir.

Kirpik Lifting Nedir?

Kirpik Lifting uygulaması son zamanlarda kadınların en çok başvurmuş olduğu kirpik uygulama yöntemlerinden bir tanesidir. Bu yöntem kirpiklerinden memnun olmayan kadınların tercih ettiği kirpik dolgunlaştırma yöntemidir. Bu yöntem kirpiklerde en az 3 ay hacim ve dolgunluk vererek, kişinin kalıcı olarak kirpiklerinin uzun gözükmesini sağlar. Kirpiklerini seyrek ise kirpik lifting uygulanarak kalıcı hacım sağlar. Kirpik lifting / kirpik perması avantajları,
• Seyrek kirpikleri sıklaştırır
• Hacim ve dolgunluk kazandırır
• Doğal bir görünümde olur
• 3 ay kullanım sağlanır

Kirpik Lifting Uygulaması Nasıl Yapılıyor

Kirpik lifting / kirpik perması  uygulaması son derece basit bir işlemdir. Kirpiklerinden memnun olmayan kadınlar kirpik Lifting uygulaması yaptırabilir. Uzman ve bilirkişi tarafından yapılması son derece önemli bir kavramdır. Kişiler iyi bir kliniğe bu uygulamayı yaptırabilir. Bu uygulama kirpik diplerinize özel solüsyonlar ile kıl tekniği kullanılarak seyrekliklerin giderilmesi adına yapıştırılan kirpiklerin oluşturduğu işlemdir. Uygulama esnasında kimyasallar ve solüsyonlar sayesinde kirpiğiniz daha dolgun ve kıvrımının sabit kalması sağlanıyor. Kirpik bigudisi ile kirpikleriniz sarıla biliyor. Bu sayede daha hacimli ve daha kıvrık kirpiklere sahip oluyorsunuz. Kirpik Lifting uygulamasını herkes yaptırabilir. Fakat bu işlem uzman kişiler tarafından yapılmazsa çeşitli sorunlara yol açabilir. Kesinlikle İşinin ehli iyi bir güzellik uzmanından yardım almanız gerekiyor. Bu işlem yapılırken kesinlikle hijyen kurallarına uygun bir ortamda yapılması gerekiyor.

Kirpik Perması Nedir?

Kirpik perması da son zamanlarda çok popülerdir. Kirpik Lifting ile karıştırılmaktadır. Kirpik Lifting de olduğu gibi kirpik perması bunda da kirpiklere kıvrımlar veriliyor. Fakat bu kıvrımlar çok yoğun bir şekilde verildiği için kirpik perması daha yoğun kıvrım isteyenler için idealdir. Bu işlem kirpiklerin çeşitli bu bigudilere sarılarak ve çeşitli solüsyonlar kullanarak, elde edilen kıvrımların uzun süre kalmasını sağlanmasıdır. Kirpik perması da kirpik Lifting ile aynı şekilde uygulanmaktadır. Aralarındaki fark ise sadece bu kedilerin şekilleridir. Kirpik permasının da kirpikler daha yoğun bir şekilde kıvrılır. Yoğun kıvrım isteyenlerin başvurmuş olduğu bir yöntemdir. Kirpik Lifting/kirpik perması uygulanma şekilleri hemen hemen aynıdır.

İyi Bir Klinik Seçin

Kirpik Lifting /kirpik perması yaptırmak İstediğiniz zaman kesinlikle işlem uzman bir güzellik merkezinden yardım almanız gerekiyor. Bu uygulama direkt Kirpik ile temas ettiği için son derece özen gösterilmesi gereken bir konudur. Bu uygulamayı bilmeyen kişiler yaptığı zaman kişi reaksiyonlara sebebiyet vermektedir. Bu yüzden her zaman iyi bir güzellik puanından veya güzellik kliniğinden destek almanız gerekmektedir.

Kirpik Lifting Fiyatları

Kirpik lifting fiyatları 2021 yılı için 300 TL olarak ücretlendirilmektedir. Sizleri en kısa sürede aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Fiyat Almak için Whatsapp Aracılığı ile Bize Mesaj Gönderin!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.Fiyat Bilgisi Almak için Lütfen Formu Doldurunuz!


  Messenger

  Randevu

  WhatsApp

  Şimdi Ara