Saloon
Cevizli Mahallesi, Bagdat Caddesi No: 534-536/A Maltepe / İSTANBUL
randevu@salonerenyilmaz.com
0 (216) 305 43 30
0 (537) 594 21 55
 • Hafta içi

  10:00 - 20:00

 • Cumartesi

  10:00 - 20:00

 • Pazar

  Kapalı

Permanent Makeup

Protez Tırnak

Maltepe’de Protez Tırnak Uygulamaları

Son zamanlarda en moda olan tırnak bakım uygulamalarından bir tanesi protez tırnaktır. Uzun tırnaklara sahip olmak herkes için önemlidir. Uzun tırnak kadının simgesi halindedir. Her zaman ojeli ve bakımlı ellere isteyen kadınlar birçok yöntemi denemiştir. Kalıcı bir şekilde tırnakların uzun olmasını isteyen bayanlara protez tırnak uygulamasına başvuruyor. Protez tırnak uygulaması uzun süre uzun tırnak kullanımı sağlıyor. Ayrıca birçok çeşitli desen ve modelleri tırnaklarınızda bulundurabilirsiniz.

Protez Tırnak Nedir?

Protez tırnak son zamanlarda kadınlar tarafından rağbet gören bir uygulamadır. Tırnak üzerine uygulanan uzun tırnaklar kalıcı olarak insanda kalabiliyor. Doğal tırnaklayan üzerine kaplama yapılarak elde edilen desen ve farklı şekillerdeki ojelerin oluşumudur. Protez tırnak, tırnak yeme alışkanlığı olan kişilerin başvurduğu bir yöntemdir. Bu tırnak uygulandığı zaman insanlar tırnak yeme alışkanlığı bırakabiliyor. Tırnak yeme hastalığı olan kişiler için birebir bir uygulamadır. Protez tırnak insanlara birçok özellik katıyor.

Protez Tırnağın Özellikleri?

Protez tırnaklar her zaman uzun tırnaklı bakımı tırnak sevenler için ideal bir üründür. Kesinlikle manikür, pedikür ve oje sürmeye vakti olmayanların tercih edeceği bir uygulamadır. Uzun süre zarfında kalıcı oje ve uzun tırnak isteyenlerin imdadına yetişen bir uygulamadır. Protez tırnaklar sayesinde her zaman bakımlı ellere sahip olursunuz. Birbirinden güzel ojeleri kalıcı olarak kullanabilirsiniz. Tırnak yeme alışkanlığı olan insanların, tırnak yeme alışkanlığından azalma meydana gelmektedir. Protez tırnak insanlara birçok kolay avantaj sağlamaktadır.

 • Zamandan tasarruf
 • Manikür, pediküre gerek kalmaz
 • Oje süremeye gerek kalmaz
 • Uzun tırnaklara sahip olursunuz

Protez tırnağa yaptırdığınız zaman sizlerle birçok kullanım avantajlarını kolaylığını yaşarsınız. Protez tırnaklar sayesinde her zaman uzun ve gösterişli tırnaklara sahip olabilirsiniz. Sizler de protez tırnak yaptırmaya karar verdiğiniz zaman kesinlikle uzman bir kişi tarafından destek almalısınız.

Protez Tırnak Nasıl Uygulanır?

Protez tırnak güvenlik sektörünün son zamanlarda ilgi görmüş olduğu en uygulamalardan bir tanesidir. Protez tırnak uygulaması var olmuş bir tırnağın üzerine koruyucu Uyandıktan sonra yapılır. Bu koruyucular sayesinde gerçek tırnağınıza hiçbir şekilde zarar gelmez. Koruyucu sürüldükten sonra tırnağınızı çeşitli işlemler yapılarak uzaması ve bakımlı görünmesi sağlanır. Protez tırnak kişinin tırnak uçlarına uygun protez tırnağın yapıştırılması ile sağlanır. Yapıştırılmış olan protez tırnak çeşidi törpülerle kişinin isteğine göre şekillendirilir. Sepileme işaret dikten sonra kişinin seçmiş olduğu jel yöntemi ile tırnak kaplanır. Tırnakları hassas olan kişiler ve sürekli kırılan kişiler protez tırnak yöntemini tercih etmektedir. Bu yöntem sayesinde tırnaklar nefes alarak korunmuş oluyor. Tırnak yeme alışkanlığı olan kişiler için de uygundur. Kendi tırnağınızın nefes almasını sağlar. Üzerine sürülen oje akrilik boyalar sayesinde daha kalıcı bir hal alır. Protez tırnak hem estetik hem de görsel olarak çok güzel bir üründür. Herkese kolay bir şekilde uygulanabilir. Protez tırnağı tercih ettiğiniz zaman bakımlı eller sizinle birlikte olacaktır. Protez tırnak İstediğiniz zaman çıkartılabilir. Protez tırnağı çıkartacağınız zaman, uygulama yaptırdığınız güzellik salonuna gitmeniz de fayda vardır. Kendi yöntemlerinizle çıkartmak tırnağınıza zarar verebilir. Özel sıvılar sayesinde çok çabuk bir şekilde çıkmaktadır.

Protez Tırnak Fiyatları

Protez tırnakların fiyatları her bölgeye ve şehre göre farklılık göstermektedir. Kişinin tırnak yapısı ile alakalı olarak fiyatlarda değişiklik meydana gelmektedir. Protez tırnaklar uygun fiyatlıdır. Fakat kesin bir bilgi vermek mümkün değildir. Seçmiş olduğunuz protez tırnak uygulaması yapan kliniğin özelliklerine göre fiyatlar değişmektedir. Protez tırnaklar seçmiş olduğunuz tırnağın yapısı ile alakalı olarak da farklılık gösterebilir. Bu yüzden protez tırnak fiyatları hakkında yanıltıcı bilgi vermek doğru olmaz. Sizlerde protez tırnak yaptıracağınız zaman en iyi protez tırnak yapan yeri tercih etmeniz gerekiyor. Yanlış yapılan bir uygulama tırnak kaybına kadar kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Bu yüzden her zaman uzman kişilerden yardım almalısınız.

Protez Tırnak FİYATLARI

Protez tırnak fiyatları 2021 yılı için 300 TL olarak ücretlendirilmektedir. Sizleri en kısa sürede aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Fiyat Almak için Whatsapp Aracılığı ile Bize Mesaj Gönderin!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.Fiyat Bilgisi Almak için Lütfen Formu Doldurunuz!


  Messenger

  Randevu

  WhatsApp

  Şimdi Ara