Saloon
Cevizli Mahallesi, Bagdat Caddesi No: 534-536/A Maltepe / İSTANBUL
randevu@salonerenyilmaz.com
0 (216) 305 43 30
0 (537) 594 21 55
 • Hafta içi

  10:00 - 20:00

 • Cumartesi

  10:00 - 20:00

 • Pazar

  Kapalı

Permanent Makeup

Kalıcı Oje

Kadınlar günlük hayatta kendi bakımlarına çok önem verirler. Makyaj yapmayı çok severler. El ve tırnak bakımı kadınlar için çok önemli bir kavramdır. Tırnaklarının her zaman güzel görünmesini ve sağlıklı olmasını istiyorlar. Tırnak bakımı için manikür ve pedikür yaptırıyorlar. Renk renk ojeler ile tırnaklarını süslüyorlar. Ojeler kadınların vazgeçemediği bakım ürünlerinden bir tanesi. Her zaman tırnaklarının değişik renkteki ojeler ile kalmasını isterler. O yüzden ellerinin güzel görünmesi için ojeleri tercih ederler.

Oje Seçimi

Kadınlar her kıyafete uygun oje kullanmayı seviyorlar. Bu yüzden renkli ojeleri alarak her gün farklı bir renk süre biliyorlar. Ya da sabit oje kullanarak sevdiği renkleri tırnaklarında bulun duruyorlar. Hava koşullarında veya ellerin uzun süre suya girip çıkmasından kaynaklı olarak ojeler dayanıksızdır. Uzun süre oje kalıcı olması mümkün değildir. Oje için günlük belirli bir vakit harcamanız gerekiyor. İstediğiniz ojeyi sürerek birkaç gün kullanabilirsiniz. Fakat kadınlar birkaç gün değil bir kaç haftalık veya aylık kalıcı oje kullanmak istiyorlar. Bu yüzden teknolojinin son harikası olan kalıcı ojeleri ülkemizde bulabilirsiniz. Son trendleri arasında yer alan kalıcı ojeleri kadınlar son zamanlarda çok ilgi gösterdi. Ellerin her zaman bakımlı görünmesini isteyen kadınlar bu sistemi deniyor. Bu sistem sayesinde oje kullanım süresi uzuyor.

Kalıcı Oje avantajları

 • Uzun süre kullanım sağlar
 • Vakitten tasarruf
 • Her zaman bakımlı eller
 • Uygun fiyat

Kalıcı Oje Uygulamasının Avantajları

Kalıcı oje uygulaması kuaförlerde veya güzellik salonlarında uygulanmaktadır. Tırnağınıza sürmüş olduğunuz ojenin uzun süre kalmasını istiyorsanız bu yöntem sizin için uygundur. Çalışıyorsanız ve bakımlı olmanız gerekiyorsa kalıcı oje seçeneklerini deneyebilirsiniz. Her gün oje sürmeye vaktiniz yoksa, kalıcı ojeler sizin için ideal olacaktır. Kalıcı ojeleri herkes yaptırabilir. Beğenmiş olduğunuz renk ile 3 hafta veya aylık olarak kalıcı oje yaptırabilirsiniz. Kalıcı oje sayesinde tırnaklarınız her zaman bakımlı görünecektir. Her gün ojeniz yenilemek zorunda kalmazsınız. Kalıcı oje uygulaması yaptırdığınız zaman zamandan tasarruf edersiniz. Tatile çıkacaksanız ve tatilde tırnaklarınızın ojeli olmasını istiyorsanız kalıcı oje uygulamasını deneyebilirsiniz. Böylelikle tatilde tırnaklarınıza vakit ayırmak zorunda kalmazsınız. Kalıcı oje sayesinde sabit bir renk tonu ile uzun zaman kullanacağınız ojeye sahip olabilirsiniz. Her gün bakım yapmanıza gerek yoktur. Kullanılan kalıcı oje malzemesi sayesinde uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz.

Kalıcı Oje Uygulaması

Kalıcı oje uygulaması belirli cihazlar yöntemi ile sağlanıyor. UV ışınları ile güçlendirerek ojenin daha kalıcı olması sağlanıyor. Teknolojinin son harikası olan bu sistem kadınlar tarafından çok beğenildi. Kalıcı oje uygulamasında kullanılan cihazlar ojenin tırnağa yapışarak kurulmasını sağlıyor. Tırnak üzerinde kuruyan oje 2 ila 3 hafta arasında kullanım sağlanabiliyor. Ojenin kullanım süresi tamamı ile size bağlıdır. Çok fazla su ile temas ettiği zaman daha az kullanım sağlanır. Kalıcı oje sayesinde uzun süre tırnaklarınıza bakım yapmak zorunda kalmazsınız. Kalıcı oje uygulamasını profesyonel güzellik merkezlerinden veya profesyonel kuaför salonlarından yaptırabilirsiniz. Kesinlikle güvenmediğiniz hiçbir yere kalıcı oje uygulaması yaptırmayın. Çünkü yanlış yapılan bir kalıcı oje uygulaması tırnaklarımıza kalıcı hasar verebilir. İyi bir araştırma yaparak sizlerle kendiniz için en uygun kalıcı oje yapan salonu tercih edebilirsiniz.

Kalıcı Oje Fiyatları

Kalıcı oje fiyatları kişiden kişiye göre değişmektedir. Kalıcı Ojenin fiyatları tırnaklarınızın uzunluğu seçeceğiniz renk tonuna göre de farklılık gösterebilir. Seçmiş olduğunuz klinik veya güzellik salonunun sunmuş olduğu hizmetin kalitesine göre kalıcı oje fiyatları değişmektedir. Fiyat bilgisini buradan vermeniz mümkün değildir. O yüzden sizler de iyi bir güzellik salonu ile görüşme sağlayarak, kalıcı oje fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kalıcı Oje FİYATLARI

Kalıcı oje fiyatları 2021 yılı için 100 TL olarak ücretlendirilmektedir. Sizleri en kısa sürede aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Fiyat Almak için Whatsapp Aracılığı ile Bize Mesaj Gönderin!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.Fiyat Bilgisi Almak için Lütfen Formu Doldurunuz!


  Messenger

  Randevu

  WhatsApp

  Şimdi Ara