Saloon
Cevizli Mahallesi, Bagdat Caddesi No: 534-536/A Maltepe / İSTANBUL
randevu@salonerenyilmaz.com
0 (216) 305 43 30
0 (537) 594 21 55
 • Hafta içi

  10:00 - 20:00

 • Cumartesi

  10:00 - 20:00

 • Pazar

  Kapalı

Permanent Makeup

Microblading Kaş Kontürü

Günümüzde kalıcı makyaj uygulaması artık çok fazla kadının tercih noktası haline gelmiştir. Kalıcı makyaj sayesinde bazı kusurlar kapatılabilmektedir. Özellikle göz ve kaş bölgesi makyaj uygulamasında en önemli noktalardır. Microblading kaş kontürü bu noktada kadınların günün her saatinde bakımlı olabilmesinde etkili olmaktadır. Çalışan bir kadın için de yoğun tempoya ayak uydurma anlarında kaş makyajı ile uğraşmak yerine bu türde yapılacak işlemler çok daha pratik olabilmektedir. Microblading kaş kontürü esnasında acı faktörü kişiden kişiye değişmekle birlikte genel olarak hissedilen batma hissi tipindedir. Bu durumun bile yaşanmaması için anestezik kremler kullanılmaktadır.

Microblading Kaş Kontürü Ne Kadar Kalıcıdır?

Microblading kaş kontürü uygulaması yarı kalıcı bir uygulamadır. Çünkü uygulama yapılan bölgedeki hücreler zaman içerisinde oradaki boyaları parçalamakta dolayısı ile yapılan işleminde renklerinde yok olma söz konusudur. Genel olarak 1 sene gibi bir dayanıklılık payı vardır. Bu sürede kişinin cilt yapısı ile tamamen alakalıdır. Kaş kontörü uygulaması belli aralıklarla yenilenmesi gereken bir uygulamadır. Böylelikle bu süre 1,5 seneye kadar uzar.

Kadınlar için kaşlar çok fazla önem taşır. Çünkü kaş yüzdeki ifadeyi belirleyen en önemli detaydır. Etkileyici bakışların sağlanması için kaş şekli tasarlaması önem taşır. Bunun için de kaş şeklinin bozulmaması için kaş alımına boşluklar varsa doldurma işlemine çok dikkat edilmesi gerekir. Yanlış bir kaş alımı ile kaşlar küser ve gittikçe seyrelme başlar. Kaş kontörü moda ya da estetik dünyasında trend olunma açısından kişide güzellikte deyim yerindeyse imza atması için sıkça tercih edilen bir uygulamadır. 18 yaşını geçmiş erkek ya da kadın steril bir ortamda ve konusunda uzman bir hekimle bu uygulamayı yaptırabilir.

Microblading Kaş Kontürünü Kimler Yaptırabilir?

Seyrek kaş tipine sahip olanlar, kaş yapısı bozulmuş olanlar, yüzüne orantılı bir kaş şekline sahip olanlar, kaşlarında şekil bozukluğu olanlar, yoğun bir çalışma ortamında olup kaş düzeni ile ilgilenemeyenler, sağlık nedenlerinden dolayı kaşları dökülenler için uygundur.

Kaşlar bakışları anlamlı kılan, yüzün en önemli yeridir. Kusursuz ve şekilli kaşlar kişide yüz ifadesini tamamen değiştirip anlam katabilecek potansiyeldedir. Güzel bir görünüm için kaşların çok daha kusursuz görünümü için; doğal görünümlü ama profesyonel bir elden çıkma kaş kontörü uygulaması her zaman için tercih edilir. İşlem kalıcılığı gerek kişinin cilt yapısı gerekse işlemi yapan kişinin uzmanlığı ile tamamen alakalıdır. Kaş kontürü yaptırmak birçok avantajı beraberinde getirir. Anlamlı bakışlar, düzgün bir ifade, bakımlı bir kaş görüntüsü bir kadın için olmazsa olmazdır.

Microblading Kaş Kontürü Avantajları

Microblading kaş kontürü avantajları arasında kaşa net bir şekil vermek gelir. Doğru yapıldığı takdirde yüzün güzel görüntüsü devam edecektir. Bu durumla birlikte kaş almak ya da aldırmak da çok daha kolay olacaktır. Zayıf, seyrek bir kaş yapısı söz konusu ise kontür sayesinde çok daha gür ve belirgin olacaktır. Özellikle hastalık dolayısıyla dökülmüş kaşlarda çok iyi bir çözümdür.

 • Microblading kaş kontürü sayesinde yüzde belirgin bir ifade meydana gelir.
 • Microblading kaş kontürü sayesinde kaşta problemler yaşayanlar için etkili bir uygulamadır.
 • Uygulama kısa süreli ve acısız, ağrısızdır.
 • Organik boyalar kullanıldığından cilde herhangi bir zararlı etkisi yoktur.
 • İşlemin kalıcılığı kişinin cilt yapısı ile alakalıdır.

Microblading kaş kontürü uygulaması tek seansta tamamlanan, fazla zaman almayan, birkaç saat içerisinde yaşanılan sorunu çözüme ulaştıran bir uygulamadır. Kullanılan boyalarda organik olduğu için cilde herhangi bir zararı ya da alerjik bir durumu ortaya çıkmaz. Kontür uygulaması sonrası sıcak su değmemesi, güneşe çıkılmaması önemli tedbirlerdir

Microblading Kaş Kontürü FİYATLARI

Microblading kaş kontürü fiyatları 2021 yılı için 1.500 TL olarak ücretlendirilmektedir. Sizleri en kısa sürede aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Fiyat Almak için Whatsapp Aracılığı ile Bize Mesaj Gönderin!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.Fiyat Bilgisi Almak için Lütfen Formu Doldurunuz!


  Messenger

  Randevu

  WhatsApp

  Şimdi Ara